יזמות, אמנות וקהילה – למפעל הפיס יש בשורות בשבילכם

יזמות, אמנות וקהילה – למפעל הפיס יש בשורות בשבילכם

למשולש המנצח הזה יש בשורות טובות בשבילכם: מפעל הפיס העלה לאויר קול קורא ייחודי ואטרקטיבי הנוגע בשלושת הקודקודים הללו. הקול הקורא עוסק ביזמות התנדבות אזרחיות המנגישות אמנות ומפגישות אותה עם הקהילה.

יזמות

ההזדמנות לחלום על משהו אחר, להעיז ולנסות קונספט חדש ופחות מוכר. לתת ביטוי למקום פנימי שלכם, לאיזה דחף, חזון או דמיון שהייתם רוצים להפוך למציאות.

מכירים את ההרגשה הזו? לשם מכוון הקול הקורא הזה.

אמנות

המרחב האמנותי החרדי מתפתח ומתמקצע, אין על כך עוררין. אם בדרך כלל אנחנו פוגשים אמנות על במה, במקומה הממוסגר והרשמי, אז לקול הקורא של מפעל הפיס יש היכולת לאפשר לכם לפגוש אמנות במרחבים קצת אחרים ופחות מוכרים. מפגשי אומן, פעילויות משותפות עם הקהילה, טעימות אמנות קטנות ומשובחות, הן דרך נהדרת להנגיש אמנות איכותית ולפגוש אותה מזוית פחות שגרתית.

תחשבו על זה..

קהילה

חיבור של קהילה לתוך מיזם אמנותי, זה קסם של ממש. בין אם חשובה לכם המטרה הקהילתית, ובין אם אתם דווקא בענין של האמנות, אין ספק שקהילה המעורבת בעשייה אמנותית, מייצרת חיבור עם אימפקט שקשה לעמוד מולו ולא להתמזג.

כדרכה של מועצת התרבות והאמנות של מפעל הפיס, גם הקול הקורא הזה נגיש וקל להגשה. תנאי הסף שלו נוחים ומותאמים כמעט לכל תאגיד או ישות משפטית הפועלת ללא מטרת רווח. 

סכומי הכסף המובטחים אמנם אינם גדולים, ועומדים על 10000-20000 ש"ח, אבל אם גם אתם עוסקים באמנות ובקהילה, אתם בטח לא אומרים לא לפרויקט כזה.

תאריך אחרון להגשה: 1.12.2019

לינק לטופס הגשה מקוון: https://my.pais.co.il/Pages/Landing.aspx?ProjectId=710

לסיוע בהגשה מוזמנים לפנות אלינו:

דניאל כהן

מנהלת אמנותית. ראש תחם אמנים ויוצרים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט