בדרך אל הסוד

איפה סוד ההצלחה, תגידו, 

איזו דרך מובילה ישר? 

איפה הוא יושב ומחכה לי? 

ומי הוא  איש מצליח, מאושר?

 

הג'ינגל הזה מלווה את המופע של הסופרת והמספרת שרה צויבל. "בדרך אל הסוד", סיפור עם קלאסי שתחת ידיה האמונות של שרה, מקבל מימד חדש ואטרקטיבי. 

שרה צויבל, סופרת שהעשירה  את מדפי הספרים בציבור החרדי בשורה של ספרי עלילה איכותיים, מספרת סיפורים שהשתלמה בתחום בבית הספר למספרי סיפורים "בית אריאלה" בתל אביב, ומעבירת סדנאות לאמנות הסיפור בבני ברק ובירושלים, חיברה בין סיפור להפקה, בין תוכן לצורה, והתוצאה הסופית היא תוכנית חוויתית לגילאי היסודי, תוכנית שעברה בהצלחה  בעשרות מתנ"סים. 

גם בעידן המדיה של ימינו, סיפור טוב כוחו במקומו עומד. התוכנית "בדרך  אל הסוד" היא בעצם סיפור עם המעובד בצורה יוצאת מן הכלל. במהלך הסיפור עובר הגיבור את היער, השדות, הפרדס וההרים, פוגש דמויות מענינות ולבסוף מוצא את סוד ההצלחה שלו יושב ומחכה לו על ראש ההר.

במופע יש שילוב מיוחד של הצגה על ידי השחקנית המגלמת את דמות גיבור הסיפור, וכל הדמויות האחרות עולות על המסך, כל אחת בתורה. השחקנית "פוגשת" את הדמות בצורה ממשית, משוחחת אתה בזמן אמת, כאשר האינטראקציה בינה לבין הדמות שעל המסך הופכת את הסיפור לדינמי וחי, מעניין ומרתק. 

הילדים לא רק צופים בסיפור,  הם גם שותפים פעילים שלו. במהלכו מוזמנים גם הם לענות או לשאול את הדמויות, הם מופעלים בהפעלות חויתיות מלאות מסרים וענין, כמו למשל הפעלה בסגנון א יידיישע קאפ באנימציה.

סיפורי עם יש בהם קסם, ומה שעוד מאפיין אותם הוא שהם מצליחים להתאים את עצמם לכל גיל. ילדים וגם  מבוגרים, אמהות ורכזות שצפו בתוכנית "בדרך אל הסוד", ציינו בהתפעלות כי המופע היה מעניין גם עבורם. הסיפור משמש כמשל ואליגוריה, והצופים עושים בעצמם את ההקשר לחיים שלנו, למשמעות המושג הצלחה בחיינו כיהודים. 

גם לבנים מגיע להנות מתוכנית מושקעת ומהנה, ועל כן בימים אלו נוצר שיתוף פעולה מיוחד עם השחקן חנן לדרמן  הידוע בהופעות החוויתיות והאמנותיות שלו, והוא יציג את המופע הזה לפני קהלים של בנים.

המלצת העורך

אין ספק ששרה צויבל עושה עבודה טובה עם המופע הזה.

כסופרת, היא מביאה ליד ביטוי את יכולות הכתיבה שלה, כמספרת, את ההגשה המרתקת של הסיפור, וכמפיקה, את הליהוק של שחקנית מצוינת ההופכת את כל העסק לחי ונושם.

חוויה מומלצת לילדים!

לפרטים אתם מוזמנים לפנות אל שרה:

 0527151586      03-5742068 bikursipur@gmail.com

דניאל כהן

מנהלת אמנותית. ראש תחם אמנים ויוצרים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט