אנו רואים חשיבות במתן הזדמנות לאמנים חרדים להתפתח ולקבל כלים מקצועיים עבור היצירה שלהם. מערך הקורסים וההכשרות שלנו נבנה מתוך הכרות מעמיקה והבנה של הצרכים הייחודיים לאמנים חרדים. המנחים שלנו הם אנשי מקצוע מובילים שיעזרו לכם להפוך את האמנות שלכם למדויקת, מקצועית ורווחית יותר.

תאטרון סיפור

הקורס - תאטרון סיפור מיועד למפעילות, יוצרות תאטרוני סיפור ומספרות סיפורים. הקורס נותן כלים לשימוש נכון באלמנטים בתאטרון סיפור, נלמד יחד איך מספרים סיפור ואיך בונים נכון את הדמויות וטכניקות משחק מותאמות.

מסיפור למחזה - קורס לכתיבה מחזאית

קורס בכתיבה מחזאית מאפשר לסופרת לרכוש את הטכניקה שביסודות הכתיבה הדרמטית, כל הדרך מסיפור כתוב אל הבמה.

תנועה וקול - לזמרות

הבמה היא מקום מאתגר, היא מחייבת תפיסת מרכב, תודעת קהל, תנועה ומצלמה. קורס תנועה וקול הוא הזדמנות לסל כלים בימתיים שהכרחיים לכל זמרת העומדת על הבמה

אמנות בקהילה

המעבר מאמנות כאמנות, לאמנות הנמכרת לקהילה ב"עטיפה" של סדנה, הוא מעבר שצריך לדעת לעשות אותו נכון. את יודעת ליצור. ואפילו עושה את זה נפלא. מפגשים בהם תעברי יחד עם קבוצת אמניות פלסטיות את התהליך שישדרג אותך מאמנית מצוינת- לאמנית פופולארית גם בקרב הקהילה.

ממופע במה למופע סאונד

הקרונה מחייבת אותנו ללמוד מחדש את הבמה שלנו גם בתנאים החדשים שנוצרו, המרחבים הקוליים הם הדרך לשמור על הקהל שלנו קיים, ולהמשיך לייצר אמנות שנוגעת
סגירת תפריט